Ευχαριστούμε θερμά τον συντοπίτης μας υπουργό Υποδομών και Μεταφορών κ. Κωνσταντίνο Καραμανλή για την άψογη συνεργασία που είχαμε για την δέσμευση ποσού 436.000€ για την βελτίωση ασφάλειας της ενδοδημοτικής οδοποιίας και ποσού 200.000€ για αντιπλημμυρική προστασία .

Τα παραπάνω έργα θα υλοποιηθούν άμεσα και θα βελτιώσουν την καθημερινότητα των συμπολιτών μας . Συνεργασίες σαν και αυτή δείχνουν ότι όταν υπάρχει θέληση και επαγγελματισμός η Τοπική Αυτοδιοίκηση και η Κεντρική Κυβέρνηση διευθετούν χρόνια προβλήματα που ταλανίζουν τους πολίτες.

Ο Δήμαρχος Ηράκλειας