Εκτίθεται σε πρόχειρο φανερό πλειοδοτικό διαγωνισμό η παραχώρηση χρήσεως χώρων εγκατάστασης και λειτουργίας ΛΟΥΝΑ-ΠΑΡΚ , στην Εμποροπανήγυρη Ηράκλειας, κατά την διάρκεια τέλεσης από 21-27 Αυγούστου 2018, όπως αυτό εμφανίζεται επί του χάρτου της εμποροπανήγυρης.

Η δημοπρασία θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Ηράκλειας, ενώπιον της αρμόδιας Επιτροπής, στις 9 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018, ημέρα ΔΕΥΤΕΡΑ και με ώρα λήξης 10 00 μ. και επαναληπτική σε περίπτωση που αποβεί άκαρπη στις 11 Ιουλίου 2018, ημέρα ΤΕΤΑΡΤΗ και ώρα λήξης 10:00 μ. με τους όρους και υποχρεώσεις που αναφέρονται στη Διακήρυξη.

Αντίγραφο της λεπτομερούς διακήρυξης και των λοιπών πληροφοριακών στοιχείων της δημοπρασίας διατίθεται στους ενδιαφερόμενους από το Δήμο Ηράκλειας Σερρών και στα τηλέφωνα 2325350144, 2325025990 κατά τις εργάσιμες μέρες και ώρες καθώς και στην ιστοσελίδα του Δήμου. Τα έξοδα δημοσίευσης θα βαρύνουν τον Δήμο Ηράκλειας.

Περίληψη διακήρυξης  -  Διακήρυξη

Webcam Λιθοτόπου