Εμποροπανήγυρη Ηράκλειας

Ο Δήμος Ηράκλειας ανακοινώνει ότι η εμποροπανήγυρη της Δ.Ε Ηράκλειας του Δήμου Ηράκλειας θα τελεστεί από 22 έως 27 Αυγούστου.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλλουν τις αιτήσεις τους στο Δήμο έως τις 14 Αυγούστου.

Όσοι από τους συμμετέχοντες καταβάλλουν εφάπαξ το τίμημα που τους αναλογεί έως τις 17/8/2018 θα έχουν έκπτωση επί του ποσού 15%

Εμποροπανήγυρη Σκοτούσσας

Ο Δήμος Ηράκλειας ανακοινώνει ότι η εμποροπανήγυρη της Τ.Κ. Σκοτούσσης του Δήμου Ηράκλειας θα τελεστεί από 7 έως 11 Σεπτεμβρίου.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλλουν τις αιτήσεις τους στο Δήμο έως τις 19 Αυγούστου.

Τηλέφωνα επικοινωνίας:

2325 0 25990 Χατζηπανταζή Βασιλική