Εκτίθεται σε πρόχειρο φανερό πλειοδοτικό διαγωνισμό η παραχώρηση χρήσεως χώρου εγκατάστασης και λειτουργίας του ΛΟΥΝΑ-ΠΑΡΚ , στην Εμποροπανήγυρη Σκοτούσσης, όπως αυτό εμφανίζεται επί του χάρτου της εμποροπανήγυρης.

Η δημοπρασία θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Ηράκλειας, ενώπιον της αρμόδιας Επιτροπής, στις 16 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2017, ημέρα ΤΕΤΑΡΤΗ και με ώρα λήξης 11 00 πμ. και επαναληπτική σε περίπτωση που αποβεί άκαρπη στις 18 η ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2017, ημέρα Παρασκευή και ώρα λήξης 10:00 πμ. με τους όρους και υποχρεώσεις που αναφέρονται στη Διακήρυξη.

Ορίζεται ως ελάχιστο όριο πρώτης προσφοράς το ποσό των δεκαοκτώ χιλιάδων ευρώ (18.000,00€).

Η εγγύηση συμμετοχής ορίζεται στο ποσό των 1.800,00€ και θα απευθύνεται στο Δήμο Ηράκλειας.

Αντίγραφο της λεπτομερούς διακήρυξης και των λοιπών πληροφοριακών στοιχείων της δημοπρασίας διατίθεται στους ενδιαφερόμενους από το Δήμο Ηράκλειας Σερρών και στα τηλέφωνα 2325350144, 146 κατά τις εργάσιμες μέρες και ώρες καθώς και στην ιστοσελίδα του Δήμου.

Περίληψη διακήρυξης  -  Διακήρυξη