Εκτίθεται σε προφορική φανερή πλειοδοτική δημοπρασία η εκμίσθωση τμήματος ισογείου Δημαρχείου Ηράκλειας, της Δημοτικής Κοινότητας ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ του Δήμου Ηράκλειας Σερρών συνολικής έκτασης 23,00 τ.μ.που βρίσκεται στη Δημοτική Κοινότητα ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ για τέσσερα (4) έτη από την ημέρα υπογραφής της σύμβασης.

Η εκμίσθωση θα γίνει με φανερή πλειοδοτική δημοπρασία, η οποία θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Ηράκλειας, ενώπιον της αρμόδιας Δημοτικής Επιτροπής, την 12η ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015, ημέρα ΔΕΥΤΕΡΑ και με ώρα λήξης 13.00 μ.μ. και επαναληπτική σε περίπτωση που αποβεί άκαρπη την 19η ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015, ημέρα Δευτέρα και ώρα λήξης 13.00 μ.μ.

Περισσότερες πληροφορίες καθώς και αντίγραφα της διακήρυξης και των όρων διακήρυξης θα παρέχονται καθημερινά, κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες στα γραφεία του Δήμου Ηράκλειας και στα τηλέφωνα 2325350144.

Τα έξοδα δημοσίευσης της παρούσης βαρύνουν τον Δήμο Ηράκλειας Σερρών.

Περίληψη διακήρυξης    -    Διακήρυξη